Řemen ozubený 102 XL 031 (7,88 mm) optibelt ZR

TOP 15 v kategorii Rozvody motoru

Řemen ozubený 102 XL 031 (7,88 mm) optibelt ZR

Doporučená nabídka Prumex.cz

Skladem • 1 varianta109 Kč92 % • 2 499 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

označení na výrobku ,bylo hodně důležité pro objednání

• , zakoupeno v Prumex.cz

Řemen jsem zakoupil jako náhradní díl do pásové brusky. Řemen jsem nasadil a bruska je opět plně funkční. Uvidíme co vydrží. Je skvělé, že to někdo prodává a za rozumnou cenu.

Byl takový jaký měl být.

Produkt nemá žádné parametry.

Ozubený řemen XL 102 - 031 řemen ozubený optibelt ZR je vysoce výkonný chlorprenový řemen. Typové označení výrobce optibelt je 102 XL 031. Profil XL definuje rozteč zubů 5,08 mm a výšku 2,3 mm. Ozubený řemen je dlouhý 259,08 mm a má šířku 7,874 mm. Šířka může být na přání libovolně upravena. Přesný počet zubů je 51 ks, pomůže nám tak určit délku. Obchodní označení ZR. Prumex.cz je dodavatel speciálních řemenů nejvyšší kvality pro všechny druhy provozu. Tisíce kusů skladem a rychlá expedice zaručí Vaši spokojenost.

označení na výrobku ,bylo hodně důležité pro objednání

Byl takový jaký měl být.